"Enter"a basıp içeriğe geçin

2.El Beyaz Eşya Konusunda Doğru Yerdesiniz

Beyaz eşya seçenekleri anlamında firmamızın kategorileri bir hayli gelişmiştir. Bu anlamda müşterilerimize inanılmaz bir ikinci el beyaz eşya çeşitliliği sunmaktayız. Bundan dolayı da müşterilerimiz ikinci el eşyalara ihtiyaç duyduklarında direkt olarak bize gelmektedir. Zaten İstanbul’un birçok noktasında satış dükkanımız vardır. Bunlara gelerek istediğiniz ürünü uygun fiyatlara alma olanağınız vardır.

Satış dükkanımızdaki çeşitliliği detaylandırmak daha doğru olacaktır. Burada satışa sunulan ikinci el istanbul ürünlerini ayrı ayrı yerlere koymuş durumdayız. Bundan hareketle ürünlerimiz içinde buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve kurutma makineleri yer almaktadır. Piyasada bu ürünleri üretmekte olan en bilinen markaların ikinci el ürünleri satış noktamızda bulunmaktadır. Bunları uygun fiyata kesinlikle sıfır defo olacak şekilde satın alabilmeniz mümkündür.

Bizden almış olduğunuz ürünlerde kullanıcı hatasından kaynaklanmayan sorunlar olduğu takdirde bize getirebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kurumlara götürerek ürünlerinizin değişimini ya da tamirini yapmaktayız. Bunu ikinci el eşya alan yerler arasında bizden başka yapan olmadığına eminiz. Böylesine müşteri odaklı çalıştığımızı da buna göre anlayabilirsiniz. Diğer detaylar için acele etmelisiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir