"Enter"a basıp içeriğe geçin

Acil Kartvizit İçin Bizimle Çalışabilirsiniz

Dijital baskı anlamında hizmet vermekte olan firmamız farklı kategorilerdeki birçok ürünün üretimini hızlı ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirmektedir. Bunu yaparken de profesyonelliğinden hiçbir şekilde ödün vermemektedir. Firmamızın bu konuda ürettiği ürünlerden bir tanesi olarak acil kartvizit seçeneğini söyleyebiliriz. Bunun yanında firmamız isteğe bağlı olarak çalışmaktadır. Siparişin niteliğine göre toplu şekilde yapılan basımlar 1 saatten kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Son teknoloji ve modern baskı aletleri kullanılarak yapılan üretimimizin son derece kaliteli olduğunu kartvizitlerinizi dokunduğunuz zaman anlayacaksınız. Ayrıca üstünde yazan bilgilerin görünür ve kolay anlaşılır sadelikte olduğunu da fark edeceksiniz. Bundan ötürü kartvizit konusunda bizimle çalışma konusunda tereddüt etmeyeceksiniz.

Firmamız sadece kartvizit basımında hizmet vermemektedir. Bunun yanında davetiye basımı seçeneğimiz de vardır. Bu sayede istediğiniz özellikte ve güzellikte davetiyelere www.candanofset.com aracılığıyla kavuşabilirsiniz.

Bu hizmetlerimizden ayrı olarak ticaret yapan müşterilerimizin kullanabilmesi adına fatura basımı da yapmaktayız. Böylece onların işlerini daha rahat biçimde halledebilmesine olanak tanımaktayız. Teknik detaylar ve çalışma ücretlerimiz için firmamızla iletişime geçerek teklif almanız gerekmektedir.  

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir