"Enter"a basıp içeriğe geçin

Beton Dökülmeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Beton döküm işlemleri profesyonellik istene bir iştir. Uzman ve tecrübeli firmamız saha betonu uygulamalarında bir numaradır. Gerekli planlamaları yaparak süreci başlatan firmamız her türlü tasarım ve detaylandırmayı yapmaktadır. Malzeme seçimi, şartnameye uygunluk, denetim ve iyi bir işçilik gibi konularda son derece hassas davranıyoruz.

Beton dökümü yapılmadan önce temel ve zemin kontrol edilmelidir. Buna uygun beton kalitesi oluşturulmalı ve zeminin ne amaçla kullanılacağına dikkat edilmelidir. İhtiyacınız olan saha betonu ankara uygulamalarında zemin üzerine oturacak azami yük miktarı da dikkate alınmalıdır. Beton uygulamalarında kaliteli betonlar kullanılmalı, döküm işlemleri yüzey çerçevesinde yapılmalı, yüzeyler düzleştirilerek sertleştirilmelidir. Plak altı işlemler de saha betonu uygulamalarında dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır.

Beton uygulaması yapacak olan firma herkesle koordineli olmalıdır. Biz de firma olarak ankara saha betonu uygulamalarında yapı sahibi başta olmak üzere beton üreticisi, taşeron firmalar, denetçi firmalar ve kalite kontrol ekipleri ile planlı hareket ediyoruz. Şartnamelere tam olarak uygun bir şekilde beton uygulaması hizmeti veriyoruz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir