"Enter"a basıp içeriğe geçin

Çocuklarınız İçin Güvenebileceğiniz Adres

Son dönemlerde yetişkin bireylerde olduğu gibi çocuk ve ergenlerde de psikolojik sorunlar görülmektedir. Bu sorunlar artıkça kurumumuzun Beylikdüzü pedagog hizmetlerine ihtiyaçta artmaktadır. Bu konuda tüm danışanlarına kesintisiz hizmet vermeyi amaçlayan Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezi’miz, çocuklarda meydana gelecek psikolojik ve ruhsal sorunların tedavisini sağlamaktadır.

Kurumumuzda görev yapan uzman psikoloğumuz Duygu Yüksel, psikoloji alanında lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini tamamlamıştır. Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik çalışmalar yürüten uzmanımızın başarılı faaliyetlerine sizlerde hayran kalacaksınız. Çocuklarında değişik duygu durumları ve davranışlar fark eden anne – babaların kurumumuzdan yardım almalarını ve profesyonel bir destek ile sorunları çözmeye çalışmalarını öneriyoruz.

Çocukluk ya da ergenlik dönemlerinde çok sık görülen sosyal sorunlar, aile içi çatışmalar, öğrenme zorlukları gibi sorunlar için Beylikdüzü çocuk terapisi almanız faydalı olacaktır. Terapimizin ilk seansında sorunun temeli belirlenir ve nasıl bir yol izleneceğine karar verilir. Bu aşamada çocukların mevcut problemleri, gelişim seviyesi, yaşadığı psikolojik sorunları gibi birçok konuda araştırmalar yapılmaktadır. Bu sayede sorunların kısa sürede çözümlenmesi sağlanmaktadır.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir