"Enter"a basıp içeriğe geçin

En Uygun Kahve Ambalajı, Şeffaf Poşet Ve Doypack Kullanımı

Kahve o nefis kokusu ve tadıyla sudan sonra belki de en vazgeçilmez içeceğimizdir. Kimi zaman uykusuz gecelerimize, kimi zaman sabah sohbetlerimize eşlik eder. Öyle ya kahvaltı gibi günün en önemli öğününün ismini dahi ondan türetmişizdir. Kısacası milletçe başımızın tacıdır kahve. Kahve bizim için bu kadar kıymetliyken ve ambalaj da bir ürün için aynı derecede öneme sahipken kahve ambalajı seçiminde ne denli özenli olmamız gerektiğini hatırlatmakta büyük fayda vardır.

Kahvenizin ilk günkü tazeliğini, tadını ve kokusunu korumak adına büyük bir özenle hazırlanan ve sitemizde satışa sunulan yirmiden fazla ambalaj çeşidimiz mevcuttur. Bütün ambalajlarımız gerekli hijyen ve migrasyon koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Bu ambalajlar içerisinde en çok tercih edileni şeffaf poşetlerdir diyebiliriz. Ürününüzü birebir göz önüne serip, pazarlamasını da kolaylaştıran bu şeffaf poşetler kahveyi her türlü dış etkenden koruyup tadını, kokusunu ve tazeliğini ilk günkü gibi saklamanızda en büyük yardımcınız olacaktır.

Sitemizin kahveniz için sunduğu bir diğer ambalaj çeşidi ise son günlerde paketleme ve pazarlama aracı olarak sıkça kullanılan ve ambalajı icat eden Fransız Louis DOYEN’un ismiyle anılan doypack torbalar ( ayakta duran torba) dır. Şık tasarımı ve son derece kullanışlı olmasıyla gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz amabaj, kahveniz için en uygun ambalajlardan biridir. Tadı, kokusu ve içimi ile hepimizin vazgeçilmezi olan kahvenin en uygun biçimde saklanması bunun için de en uygun şekilde ambalajlanması gerekmektedir. Bu konuda ise en büyük yardımcınız firmamız ürünleri olacaktır. Unutmayın bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir