"Enter"a basıp içeriğe geçin

Karton Bardak İmalatında Üst Düzey Verim

Koresan, uzman olduğu karton bardak teknolojisi ile Türkiye ve birçok ülkede hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle sahip olduğu Üstün Kore teknoloji sayesinde piyasadaki benzer firmalara oranla çok daha kaliteli ve müşteri dostu üretim imkanı sağlamaktadır. Koresan bünyesinde karton bardak teknolojisi ile ilgili bir çok konuda hizmet alabildiğiniz gibi özellikle toplu karton bardak siparişi verebilir, bardak üretimi için gerekli hammadde ve makineye de ulaşabilirsiniz.

Koresan karton bardak hammaddesi üzerine piyasadaki en uygun ve en kaliteli ürünlerin satışını yapmaktadır. Özel olarak Finlandiya ve Japonya’dan gelen hammaddeler Koresan Ambalaj bünyesinde bölgedeki birçok üretici firmaya karton bardak hammaddesi ürünü olarak sağlanmaktadır. Gelişmiş Güney Kore teknolojisi sayesinde üç renkli baskı kesim makinesi ile yapılan hammadde üretimi istenilen tüm ebatlarda ve dokularda gerçekleştirilebilmektedir.


Hammadde de olduğu gibi karton bardak teknolojisinin birçok alanında hizmet veren Koresan, üretici firmalar için de yine Kore teknolojisini kullandığı karton bardak makinası satım işlemleri gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi için https://koresan.com/karton-bardak-makinasi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bakır rezidans sayesinde makinelerden yüksek sıcaklığa dayanıklı özellikle içecek sektörü için kaliteli bardak üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Makinenizdeki parçalar torna makinelerinde oranla 10 kat daha kuvvetlendirilmiş basınçlarla yapılabildiği için uzun ömürlü ve her türlü yıpranmaya karşı dayanıklı olarak bardak üretimi sağlanmaktadır. Dakikada 55 bardak üretimi yapan bu makinalar sayesinde iş veriminizi çok daha yükseğe çıkarabilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir