"Enter"a basıp içeriğe geçin

Mutlu Alışveriş Deneyiminin Keyfini Çıkarın

Günümüzde gelişen teknolojiye ayak uyduran ve hizmetlerini bu doğrultuda geliştiren sitemiz, son dönemlerin popüler online ödeme sistemi Paykasa konusunda güvenebileceğiniz en önemli adreslerden biri olmuştur. Dünya genelinde birçok kişi tarafından kullanılan Paykasa’ya ülkemizde de yoğun ilgi gösterilmektedir. Güvenliliği yanında kişisel bilgileri de koruyan bu sistem ile birçok noktada alışveriş yapma fırsatı elde ediyorsunuz.

İşlemleri daha keyifli ve güvenli hale getiren bir ön ödemeli kart sahibi olmak istemez misiniz? Bu karta istediğiniz tutarı yükleyerek alışverişlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kişisel bilgilerinize ve kartınıza gelebilecek her türlü zararı önleyen kart ile her kullanıcıya kesintisiz güven verilmektedir.

Her geçen gün kendini geliştiren 112paykasa.com, birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebileceğiniz bir satın alma sistemi sunmaktadır. Sitemize istediğiniz zaman giriş yaparak, satın alma işlemlerini yapabilirsiniz. Farklı ödeme yöntemlerini kullanarak istediğiniz tutarı kartınıza yükleyebilirsiniz. İşlemleri başarı ile gerçekleştirdikten sonra kartınıza ait 16 haneli pin kodunuz verilmektedir. Bu kod ile dilediğiniz siteden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için sitemizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir