"Enter"a basıp içeriğe geçin

Poliüretan Duvar Çıtası Ve Kartonpiyer Modelleri

Hem duvar çıtaları, hem de kartonpiyerler dekor uygulamalarında önemlidir. Firmamız duvar çıtası tasarımlarında bir numaradır. Farklı mimari yapılarınıza uyum sağlayabilecek benzersiz modeller için doğru yerdesiniz.

Duvar çıtalarının kullanım alanları yaygındır. Dış cephe ve iç cephe dekor uygulamalarında tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünlerimizden biri de poliüretan kartonpiyer modelleridir. Bu ürünler özellikle iç dekor uygulamalarında tercih edilmektedir. Duvar ve tavan dekor çalışmalarınızda kartonpiyer modellerimiz yaşam alanlarınızı bambaşka bir görüntüye kavuşturacaktır.

Bir diğer ürünümüz de kiriştir. Firmamızın tasarlayıp üretmiş olduğu poliüretan kiriş modelleri farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Her türlü yaşam alanı için poliüretan ürünleri uyum sağlayabilmektedir. Binaların modern bir görünüme kavuşması, yaşam alanlarının hareketli bir seviyeye ulaşması için siz de bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmektedir. Tasarım noktasında farklı fikirler ve proje odaklı hareket edebilmektedir.

Tüm ürünlerimiz için farklı ebat, renk ve model seçeneği sunabiliyoruz. Duvar çıtası, kartonpiyer ve poliüretan kirişlerin dekor uygulamalarında ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Firmamız site üzerinden tüm ürünlerini sergilemektedir. Ürünlerin özellikleri, görsel resimleri, teknik özellikleri ve fiyat bilgileri sitemizi ziyaret eden herkes için açıktır.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir