"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sağlıklı ve Göz Alıcı Dişler İçin Doğru Yerdesiniz

Koşulsuz hasta memnuniyeti ile çıktığımız yolda tüm hastalarımızın sorunlarına profesyonel bir anlayışla yaklaşıyoruz ve sorunların kısa sürede çözümünü gerçekleştiriyoruz. Orident Ataşehir diş polikliniğimizde İstanbul’un en güvenilir hizmetlerini sunuyoruz. Hizmetlerimize başladığımız günden bu yana sayısız başarıya imza attık ve hastalarımızın güvenini kazandık. Bu güvenin karşılığında tüm diş sorunlarını en kaliteli şekilde gideriyoruz.

Kliniğimizde kaybettiğiniz dişlerinizin yerini tutacak implant diş uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Eksik dişler için en iyi tedavi yöntemlerinden olan implant ile günlük hayatınız daha konforlu hale getirilmektedir. Çene kemiğinize yerleştirdiğimiz diş implantının doğal kemiğinize kaynaşması sağlanır. Tek bir dişe uygulayabildiğimiz bu yöntemi birden fazla dişler için de uygulayabiliyoruz.

Sararmış, kırılmış, hasar görmüş dişlerinizden memnun değilseniz kaplama diş hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle ön dişlerde meydana gelen bu sorunlar, gülüşünüzü büyük oranda etkilemektedir. Artık sizlerde rahat bir şekilde gülmek istiyorsanız, merkezimize başvurun ve tedavi hizmetlerimiz ile kısa sürede hayalini kurduğunuz inci dişlere sahip olun. Merkezimizde deneyimli bir ekip ile isteklerinizi karşılıyoruz ve bunun karşılığında ekonomik fiyat avantajları sunuyoruz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir